buy Tamoxifen online

Mina

Sündisin siia maailma
kell 9.14 31. maikuu päeval 2005. aastal Tallinnas Pelgulinna sünnitusmajas. Ehk siis Kuke aastal sündinud Kaksikud ;-) Mõned juba nimetavad mind ka topeltkukeks ;-) Kaalusin 2900 grammi ja olin 46 sentimeetrit pikk. Silmad on mul sinised ja juuksed on blondid. Minu sünni juures otseselt ei viibinud meie perest peale emme kedagi, aga issi ootas valvsalt ukse taga. Aga kõik ütlevad, et olen väga issi moodi ehk täpsemalt öeldes “väike Ilves mis väike Ilves”.  Tegelikult oleks ma veel võinud emme kõhus edasi olla, aga targad arstitädid otsustasid mind umbes kuu aega varem emme kõhust välja võtta. Tagantjärele võttes oli see plaan täitsa asjalik, sest läkski seal kõhus tiba kitsaks, sest olin ju juba piisavalt suur mehehakatis.

Mälestusväärset
Sündides nägin välja selline. Ja lehtedes olid sel päeval tähtsamad uudised sellised. Selle päevaga seoses väärib ära märkimist mitmeid fakte.

Minu esimesed külalised olid:
haiglas külastas meid esmalt tädi Kairi koos oma tütre Eliisiga. Kodus olid esimesed külalised vanaisa Harri ja Liivi.

Märgid ja sümbolid
Minu tähemärk on Kaksikud.
Minu element on õhk.
Minu õnnekivi on ahhaat.
Minu metall on elavhõbe.
Minu puu on … .
Loomakalendri järgi sündisin ma kuke aastal.
Loe edasi täpsemat infot minu kohta selles vallas…

Minu nimi
Mulle pandi nimeks Oskar Kristofer.

Minu esimesed päevad
Esimest korda jõudsin oma koju … , mis asus siis Tallinnas Kristiines Nõmme tee 23-19.

Koduleht
Tahaks olla juba täisväärtuslik _e-riigi_ kodanik, kellel peaks kindlasti koduleht olema. Kuna olen alles pisike ja eriti seda IT-d veel ei jaga, siis usaldasin kodulehe tegemise issi hoolde, kes on kogenud “itimees”. Käesolev koduleht on juba mul teine koduleht, esimese sain kingituseks esimese aasta sünnipäevaks.

Minu pere
Issi Aivar, nagu öeldud, tegeleb infotehnoloogiaga ja juba üle 10 aasta. Emme Liina on aga meditsiiniharidusega tervishoiuametnik.

Perekonnaseisult olen veel vallaline, aga… Tüdrukud, kannatage veel kuniks ma kasvan!

P.S. Muide 31. mail on sündinud veel ka Edgar Savisaar ja Vigala Sass.