buy Tamoxifen online

Numeroloogia

Alljärgnevas on arvestatud minu nime ja sünniaega. Andmed pärinevad Täheklubi numeroloogia leheküljelt.

nimi annab sulle…

Su saatuse arv on 9
Oled sündinud idealistiks. Su süda on avar ja meel avatud uutele ideevooludele. Pea meeles, et areng kulgeb oma rada ja sina ei ole suuteline muutma maailma oma sõrmenipsuga. Januned teadmiste (info) järele, kuid su ülesanne on jagada seda teistelegi. Õpetamistegevus on sinu ala, arstiteadus, infovahendus ja mõned kunstialad sobivad sinule. Samuti diplomaatia ja rahvusvahelised ülesanded võivad tulla küsimuse alla.

Su hinge arv on 5
Oled väga tundeline (meeleline) ja see iseloomujoon võib osutuda hädaohtlikuks õnneliku abielu osas. Su ustavuse ja truuduse seisund võib olla nii ja teisiti. Reisimine on sulle eriti tähtis ja võid hüljata tähtsaidki asju selle pärast. Kitsarinnalisus võib sind vihastada. Sa ei talu rangeid ja kitsaid piire. Su enesedistsipliin jätab palju soovida. 
 
Su mõjutuste arv on 4
Sind tuntakse otsusekindla (resoluutse), korraliku töökollektiivi liikmena. Sind peetakse ausana ja usaldusväärsena. Sinu konservatiivsus avaldub käitumiskombeis ja riietusstiilis. Sul puudub taktitunne ja peenetundelisus ning vahest seetõttu ei ole sa eriti seltskonnainimesena soosingus. Sinu kangekaelsus tekitab vihastust ja ärritust ka vastassugupooles. Sind ei peeta eriti heldena ei vaimses ega ka materiaalses mõttes. 
 
Su eesnime arv on 5
Sa oled oma loomult seiklushimuline ja suuresti innustuv ning oled võlutud kõigest sellest, mis erineb tavalisest. Oled impulssiivne ja sind ei huvita üldse kõik igapäevane, argipäevane.

Üldiselt meeldib sulle reisimine. Sul on võime kütkestada inimesi ja leida sõpru. Tunned end nii kergelt kõikjal nagu kodus. Oled väga huvitatud inimestest, oled rõõmus, elav ja seltskondlik.

Korralikult ei oska sa aga kinni haarata oma võimalustest, kuna armastad nii väga vaheldust.

Oled oma loomult sõltumatu. Soovid õppida oma kogemustest, mitte teiste omadest. See võib tähendada ebaõnnestumisi, kuid need ei kesta kaua.

Kui vaid sooviksid muutuda rahulikumaks ja hakata korrapäraselt tööle ning loobuksid maailma seiklustest, saavutaksid kindlasti häid tulemusi.

Kuid sulle on raske mõju avaldada, kuna sina tahad riskida. Sul tuleks mitte nii tihti oma õnne proovile panna, võid jääda pika ninaga.
 
Su initsiaalid on O. I.
Su eesnime initsiaal on O.

Inimesed, keda see täht esindab, on enesesse süüvinud, julged, sirgjoonelised ja kartmatud. Vaatamata elus ettetulevatele tõusudele ja langustele ei kaota need inimesed oma südikust. Neil on võime peale igat langust end uuesti jalgadele upitada. Neil on piiramatul arvul sõpru, kuid ka märkimisväärselt suur vastaste arv. Isegi need inimesed, kes neile tänu võlgu on, käituvad nende suhtes võltsilt ja petlikult.

Nad ei kiida heaks mustust, alatust ja korratust ning kitsarinnalisi mõtteid. Neile ei meeldi põleda kui suitsu väljaajav puu, pigem tahaksid nad kiirata plahvatuspurskes kasvõi ainult hetkeks. Nende auahnus on, väga suur. Nende liikumapanevaks motiiviks on soov kiiresti edu saavutada. Nende elu viimane pool on külluserikas.
Su perekonnanime initsiaal on I.

I-tähega esindatud inimesed on alailma midagi tegemas ja toimetamas. See on nende elu eriliseks iseloomustavaks jooneks. Laiskus ei saa nende hõlma karata, ega lase nad ka oma alluvaid laiselda. Nende teadmised on sügavad ja nad püüavad igat asja läbi ja lõhki tundma õppida. Ükskõik, mida nad ka ei ütleks, sellel on kaalu ja nad ütlevad seda alati autoriteetselt.
 

Su sünniaeg annab sulle…

Su sünnikuupäev 31 räägib…
Oled huvitatud väga müstikast ja igasugustest helilistest väljendustest. Püüad näiteks harrastada mõtisklusi, mediteerimist või kogud kogemusi ning hingelisi ja vaimseid elamusi. Mõned sel kuupäeval sündinud saavutavad suurepärast edu meediumitena, kuid enamik otsustab kriminaalpolitseiniku, -uurija või muu sellise kasuks. Sul on annet võtta inimesi nende tõelisele väärtusele vastavalt. Sinu sõbrad teavad, et sul on võimet, annet ja oskust vaadata teiste inimeste südamesse ja hinge.
 
Su tüve number on 4
kuupäevad 4., 13., 22. ja 31.

Sind esindab kõige tormilisemate plahvatustega planeet U r a a n. Uraanil on otsene ühendus Päikesega, seetõttu on tal samad omadused: lõõmav, tulikuum ja sädelev. Inimelus põhjustab Uraan languse- ja tõusuperioode. Inimesed, kelle tüvenumbriks on 4, on kergesti alluvad elu tõusudele ja mõõnadele. Nende elus on ülekaalus ootamatud sündmused.

Sellised inimesed ei ole keskpärased. Nad on kas kõige kõrgemal redelipulgal või kõige sügavamas mülkas. Selliseid juhtumeid on ajaloos teada. Näiteks mõni isik, kes on saanud presidendiks või saavutanud kõrge ametikoha, võib järgmisel päeval olla heidetud trellide taha. Niisugused äärmuslikud sündmused juhtuvad inimeste elus, keda valitseb Uraan.

* Sinu iseloom.

1. Sinu elu on täis pidevaid tõuse ja langusi ning märgistatud lakkamatutest võitlustest. Kõigis sinu ettevõtmistes peitub alati mingi takistus, mida sa ise pead iseenesest mõistetavaks. Sulle tundub see isegi kahtlasena, kui su ettevõtmine ilma ühegi takistuseta laabub.

2. Uraan mõjutab kogu su elu, sealhulgas ka eluiga ja käekäiku. Sinu iseloom on leebem kui Kuu ja ägedam kui Päike. Vihas unustad sa kõik ja sinu isiklikud kaotused on tihti just sellest põhjustatud. Su viha aga lahtub niisama kiiresti kui tekkis ning asemele asub kahetsus ja kurvastus enesevalitsuse kaotamise pärast.

3. Äkilisus on sinu elu eripäraks. Sinust võib saada miljonär mõne päevaga, kuid sama lühikese ajaga võid sa ka kõik kaotada ja veel madalamale langeda kui olid enne.

4. Su elu on täis tõuse ja mõõne,võitlust ja tööd. Sulle langeb osaks soodsaid võimalusi, mida sa võid mitte ära tunda või siis täielikult ära kasutada.

5. Sinu iseloomu, mõtete, tegutsemisviiside ja plaanide kohta ei või öelda midagi kindlat. Hommikused plaanid on õhtuks juba põhjalikult muudetud.

6. Sa oled suuteline igavesti saladusi hoidma. Neid ei saa teadma ei su vaenlased, sugulased ega abikaasa.

7. Vaenlastest ei tule sul kunagi puudu, sest ühe võidetu asemel kerkib kohe 10 uut. Sinu vaenlased võivad su seljataga ühineda, valmistada sulle raskusi, ülemustele sinu kohta ebameeldivusi rääkida. Kuid jäävad siiski ise hätta ja tunnevad end lööduna niipea kui on sunnitud sulle näkku vaatama. Nii et midagi halba nad sulle teha ei saa.

8. Sa tunned sõpruse loomise kunsti ning oskad kiiresti sõbruneda, kuid jahtud ruttu, sest näed, et sõpradest on saanud vaenlased, kes on asunud sinu vastu suunatud vandenõu etteotsa. Seepärast peaksid sa põhjalikumalt tundma õppima oma sõpru, aga mitte vaenlasi.

9. Sinu sõpradeks on põhiliselt inimesed, kes on mõnes eluvaldkonnas eestvedajateks, kes on suure “kaliibriga”, kelle viha on kerge tekkima ning samuti need isikud, kes on Marsi või Päikese tulise mõju all. Sinu sõprus seda tüüpi inimestega on intiimne ja täielik.

10. Kuigi sa hakkad tegutsema alles peale pikka järelemõtlemist ning peale kõigi ettevaatusabinõude rakendamist, kipuvad su ettevõtmised siiski ebaõnnestuma. Ainult mõnikord võid sa saada oma ettevõtmistest ka kasu.

11. Oled eriti otsustusvõimetu probleemide lahendamisel, töö käsilevõtmisel samuti omakasu arvutamisel. Iga probleemi puhul küsid sa alati teistelt nõu ja talitad nende näpunäidete järele. Iseseisvalt otsustamine on sulle raske.

12. Sul on agressiivne iseloom ja see on suurimaks tõkkeks sinu edasiliikumise teel ja seetõttu saavad sinu imetlejatest sinu arvustajad. Kui oled juhtiv töötaja, siis sinu alluvad kardavad sind ja püüavad sind meelitada silmakirjalike kiitustega, kuid esimesel võimalusel pöörduvad sinu vastu.

13. Sa oled alati ettevaatlik ja võid muutuda seetõttu inimeseks, kes iga asja kahtlustab ja kardab. Sa peaksid tegema selliseid tegusid, mis hirmu asemel ärataksid sinus lootust ja usaldust.

14. Omakasupüüdlikkus on sinu prioriteet. Sa ei muretse, kui oma isekate eesmärkide saavutamisel teistele halba teed.

15. Mõnikord tunned sa end üksiku ja kurvana.

16. Oled oma loomuselt pillaja. Seepärast on soovitav, et sa ei teeks tarbetuid kulutusi. Elus edasijõudmiseks on oluline, et sa mõistaksid rikkuse tähtsust ja püüaksid kokku hoida.

17. Sa oled toretsev ja näitad oma kulutusi palju suurematena tegelikkusest, tekitades ses osas tahtlikult inimestes vääritimõistmist. Ja inimesed jäävadki uskuma, hinnates su kapitali palju kordi suuremaks kui sul tegelikult seda on.

18. On tõenäoline, et sa võid ootamatult raha saada. Vastasel juhul pead kõrge vanuseni tööd tegema ja üle elama rohkesti kannatusi.

19. Üldiselt ei ole sa andja-pool; kui aga kord juba oled otsustanud anda, siis ei tagane sa oma sõnadest.

20. Sa oled väga äkiline ja sallimatu, soovid, et kõik saaks tehtud viivitamatult, takistuseta, vastuseisuta.

21. Sul puudub armastus kunsti vastu, kuid sa oskad jätta mulje, nagu oleksid sa võimekas kriitik kaunite kunstide alal.

22. Tõenäoliselt ei ole sul isa poolt erilist materiaalset abi loota. Kui sa isalt pärandi peaksid saama, siis on sul selle saamiseks vaja ületada igasuguseid raskusi ja takistusi. Üldiselt saad sa rohkem kasu oma vendadest või sugulastest või ka oma poegadest.

23. Nooruses pead võitlema suurte raskustega, kui tahad omale leida meelepärast ametit või tööd. Ka teadusliku karjääri alal tuleb sul võita palju takistusi. Sa täiendad oma haridust ja tõused elus rohkem küll enda võimete kui teiste abiga.

24. Sa ei jää ainult ühe ettevõtmise juurde. Niipea kui alustatud äritehing hakkab kasumit andma, lased ennast kaasa tõmmata uude ettevõtmisesse.

25. Oma südames oled aristokraat. Neil juhtudel kui sul pole raha või sa oled ebameeldivas situatsioonis, kujutad sa endast haletsusväärset vaatepilti. Vaevalt aga oled saanud veidi raha kui sa hakkad end pidama mitte vähemaks kui imperaatoriks ning su kulutused tõusevad peadpööritava kiirusega.

26. Kui sa soovid elus edasi jõuda ja ühiskonna austusavaldusi ära teenida, pead sa õppima “ei” ütlema. Ja see “ei” olgu vankumatu. Sa ei tohikjs anda võltslubadusi ja pilduda paremale ning vasakule mõttetut “jah’i”, sest see heidab sinu nimele halba varju. See on ka sageli põhjuseks, miks su sõpradest saavad sinu arvustajad.

* Mille suhtes ettevaatlik olla!

1. Püua jääda rahulikuks, ära tee midagi, mis võiks su verd tarbetult keema ajada.

2. Ära kunagi laida teisi, kui võimalik, siis kiida neid.

3. Ära anna valelikke lubadusi, vasta selgelt kas “jah” või “ei”. See tõstab su prestiizhi ning jõuad elus edasi ja teenid austusavaldusi.

4. Ära lase võltsil “hiilgusel” enesest võitu saada. Lase oma riided õmmelda täpselt iseenese mõõtude järele. Ära liialda! Ära võrdle teiste elustandardit enese omaga.

5. Ära tee tarbetuid kulutusi. Juuruta endas säästlikkust ja püüa midagi kõrvale panna. Elus edasijõudmiseks on oluline, et sa mõistaksid rikkuse tähtsust ja püüaksid kokku hoida. Kuluta ainult kõige hädavajalikuma peale.

6. Hoidu loomadest eemale, eriti sarvilistest, sest need võivad sind vigastada.

7. Reisidel ole ettevaatlik ning ära pimesi usalda kedagi.

8. Oma noorusaastail ole püüdlik, et sind aja jooksul edutada võidaks.

9. Räägi vähe ja mahedasti.

* Soodne periood. Päikese tugevat positsiooni taevas loetakse Uraani tugevaks positsiooniks. Järelikult perioodi 21. märtsist kuni 28. aprillini ja 10. juulist kuni 20. augustini võib pidada sulle kõige kasutoovamaks ning edasiliikumist soodustavaks.

* Ebasoodne periood. Aeg, mil Päike oma teekonnal on nõrgas positsioonis, on sinule ebasoodus. Nii on oktoober, november ja detsember sinu jaoks tavaliselt ebaõnnestumiste aeg. Sel perioodil võivad tekkida takistused töös, tervise halvenemine, apaatsus, laiskus ja tarbetu muretsemine.

* Head eluaastad. Inimestele tüvenumbriga 4 on kõige paremateks ja edukamateks 4., 13., 22., 31., 40., 49., 58. ,67. ,76. ja 85 eluaastad. Tähendusrikkaiks võivad osutuda ka aastad 8., 17., 26., 35., 44., 53., 62. ja 71. Elu tähtsamad sündmused juhtuvad just neil aastatel.

Mõnede Lääne õpetlaste arvamuse kohaselt on ka number 1 kasulik isikutele, kelle tüvenumber on 4. Seega võivad aastad 1., 10., 19., 28., 37., 46., 55., 64., 73. ja 82. osutuda edukaiks.

* Head kuupäevad. 4., 13., 22. või 31. võivad osutuda sulle kasulikeks ning eriti sobivaiks koostöö alal. Samuti võivad need kuupäevad osutuda ka sinu enese elu pöördepunktideks. Kõik tähtsad toimingud, mis on alustatud ühel nendest kuupäevadest, lõpevad edukalt. Vali üks neist kuupäevadest kõnelusteks kõrgete ametiisikutega.

* Head nädalapäevad. Laupäev, pühapäev ja esmaspäev on sulle kõige edukamad. Kui üks neist nädalapäevadest langeb kokku ka sinu “heade kuupäevadega”, siis võivad nad osutuda sulle eriti edukaiks.

*Jumalus. Sinu peamiseks jumualuseks on jumal Ganpati, kelle kohta on õeldud, et ta hävitab kõikvõimalikud takistused ja mured. Sa peaksid kodus hoidma Ganpati kuju või pilti. Oma igapäevaseid toimetusi peaksid sa alustama alati palvega tema poole.

* Õnnetoov vääriskivi. Sind valitsev kivi on türkiis. Ta peaks olema säravsinist värvi, paabulinnu sulgede sinist tooni, särav ja üsna läbipaistev. Ta peaks kaaluma ligikaudu 6 karaati. Sõrmus peaks olema valmistatud 5 metallist ja teda kantama keskmises sõrmes. Kui türkiisi kandmine ei anna soovitud tulemusi, siis kantakse laupäeviti 6-karaadilist “Gomed’i” keskmises sõrmes.

* Hea värv. Kõik säravad toonid sinist, khakit (rohekas kollane) ja halli on sulle eriti soodsad. Kujunda oma võõrastetuba neis toonides. Kui su kardinad või muud katted on üht värvi neist kolmest, saad sa tõenäoliselt sellest palju kasu.

* Haigused

1. Sul võib esineda verevaesus, millesse võid haigestuda vanemas eas. Konsulteeri arstiga ja korralda oma toitumisharjumusi nii, et verehädad sind ei kimbutaks.

2. Sa peaksid olema ettevaatlik nohu (gripi) ja teiste nakkuslikku laadi haigustega, millesse sa kergesti nakatud.

3. Kõrges eas muutub su süda eriti nõrgaks, mida põhjustab sinu agressiivne iseloom. Sinu iseloomu ägedus võib üle kanduda ka sinu järglastele. Seepärast on v4ga tähtis säilitada kontrolli enese üle ega mitte lasta oma ajul “üle kuumeneda” ega ärrituda.

4. Sinu abikaasa tervis on nõrk (hädad mao, soolestikuga) ja vajab küpses eas ehk operatsiooni. Ka sinu abikaasal on kergesti ärrituv iseloom.

5. Kontrolli aeg-ajalt oma südant, sest vanas eas ilmnevad südamevaevused, aga ka raskesti diagnoositavad haigused.

* Paastumine. Paastu esmaspäeviti ja “Ganesh Chaturthi” ajal.

* Sõprus. Mehed või naised, kes on sündinud 4., 13., 22. või 31 kuupäeval või kelle tüvenumber on 4, võivad kergesti su sõpradeks saada.

* Armuasjad. Sul on kerge luua suhteid isikutega, kes on sündinud 4., 13., 22. või 31. Samuti on sul soovitav abielluda või võid olla edukas armuasjades isikutega, kes on sündinud 21. märtsist – 26. aprillini või siis 10. juulist – 20. augustini, kui nende tüvenumber on samuti 4. Sellised inimesed võivad sulle olla õnnistuseks.
 
Su elutee ehk saatuse number on 7
Number 7 on täis vaprust, julgust ja väljakutset elule. Nende ainsaks eesmargiks on liikuda oma eesmärgi poole, vaatamata loendamatutele takistustele ja raskustele.

Pessimism läheb neist kauges kaares mööda. Harva langeb inimesele nii palju eluvõitlust osaks kui neile. Igal sammul panevad kõikvõimalikud olukorrad neid proovile. Nad jäävad aga kõigutamatuteks ning hoiavad alati oma sihti kindlalt silme ees. See toob lõpuks neile ka täieliku edu. Inimesed numbriga 7 ei kannata mitte ühegi olendi vahelesegamist oma töösse. Kõik plaanid on nad oma ajus hästi viimistlenud ja paika pannud, s.t mida ja mis ajal nad peavad mida tegema. Ükskõik, mida teised ka öelda või soovitada võivad, nad jäävad oma otsuse juurde kindlaks ning tegutsevad vastavalt iseenda poolt väljatöötatud plaanile. Nende tahtejõud on tugev. Nad naeratavad hädas ning säravad kütkestavalt õnnetustes. Võitlustest tulevad nad välja puhta mana ja tugevamana just nagu kuld tuleproovist. Kuidas elu kõige paremini ära elada -see kunst on neile hästi teada.

Nende tervislik seisund on normaalne harvaesinevate vaevustega seedimisel. Nad ei saa palju kasu oma sõpradelt, kuigi omalt poolt on nad nende eest valmis kõike ohverdama.

Rahaliselt kindlustavad nad end soliidse rahapungaga peale 28-ndat eluaastat ja eriliselt suure õnne leiavad nad 36-ndal eluaastal. Pärast seda jääb nende rahaline õitseng püsima.

Sellised kõrgetasemelised tööd nagu pangandus, jooga sadhana, teadusetegemine, aiandus, õpetamine ülikoolis jne on neile väga meelepärased ja nad saavutavad seal kiiresti edu. Kuigi nad kogu hingest püsivusse ja visadusse usuvad, ei tohiks nad kunagi tusatujju langeda. See põhjustaks nende aja raiskuminekul. Nende jaoks on ülimalt tähtis liikuda ja suhelda seltskonnas. Kui nad neid omadusi arendavad, siis sammuvad nad kiirendatud tempos. rahu, progressi ja õitsengu poole ning saavad väga edukaiks.

Kasulikud saatusenumbrid: 1, 3, 5.
 
Su esimene apogee number on 9
Sinu esimene apogee algab sünniga ja kestab 29. eluaastani.
 
Tähtsate saavutuste periood, edu ärialal. Rohkelt reise, ka välismaale. Isiklikus elus võib olla ebaõnne ja konflikte.

Sellel ajal te peate ennast siduma mingi suure projekti või tervikuga. Teie suurim rahuldus on teenida ümberolijaid. Apogee 9 on aeg kui te kasutate oma energiat ühiskonna hüvanguks. Selle tulemusena on teile iseloomulik eneseohverdus. Te peate kindlaks tegema prioriteedid isikliku ja ühiskondliku vahel, püüdke tasakaalustada oma soovid ja teiste teenimine.

See on suurepärane aeg finantsiliseks kasvuks ja progressiks äris. Sellel ajal teie ees seisavad suured ülesanded ja te peate tervikuna pühendama ennast nende lahendamisele.

See on soodne aeg kunsti, kirjanduse ja loomingulise tööga tegelemiseks. Teile on peen esteetiline tunne ja kõik loomingulised võimed, mis on jõude tulevad esile. Võite saada metseeniks, kes toetab artiste.

Te tunnete tugevat vastutust ja kaastunnet ühiskonna ees. Tahate aidata kõiki, kes on vähem edukad kui teie. See on aeg, kui te kogete püüdlust teha ühiskonda, maad ja isegi kogu maailma paremaks.

Teid ei aja segadusse piirid, olgu nad sotsiaalsed või riigilised. Te pöördute humanismi poole tervikuna. Sellel ajal ei ole teie armastus konkreetne, ta kuulub kõigile.

Paljud selle apogee jooksul pöörduvad religiooni ja filosoofia poole, neil jätkub jõudu jutlustada mõnda doktriini või õpetust.

Te olete sel ajal väga idealistlik. Ilmselt te reisite palju sellel perioodil ja kohtute uute inimestega oma eluteel.

Sõltumata tegevusvaldkonnast saadab teie tegevust kuulsus ja au.
 
Su teise apogee number on 2
Sinu teine apogee algab 30. eluaastal ja kestab 38. eluaastani.
 
I apogees tähendab see number isa kaotus või surm või pikk lahusolek või see, et nooruses on ema mõju domineeriv. Järgnevates apogeedes hea mõjuga, tähendab, sõpru, koostööd, häid suhteid abielus.

See apogee äratab teis tundlikkuse, intuitsiooni, võime särada. See on periood, mis nõuab rahulikku ja sisemist kindlust. Selleks et oma eesmärke saavutada on vaja rahulikku jõudu ja pehmet survet. Otsene lähenemine, oma jõu kasutamine sirgjooneliselt töötavad teie vastu. Te avastate ,et kõige sobivam teile on toetaja roll. Te võite olla nõuandja, diplomaadi ja rahusobitaja rollis. Teise inimeste tunnete ja motiivide läbinägemisvõime on nii suur, et tundub nagu te näeksite asja olemust. Ärge kasutage seda võimet selleks, et inimesi lahterdada, te peate selle ande suunama maailmas harmoonia loomisele. See võime võimaldab teil karisid vältida.

Teie ülesanne sellel perioodil on tasakaalu saavutamine erinevate polaarsuste/vastandite vahel. Te saate aru mõlemast poolest ja olete võimeline leidma kahe poole ühise osa, mille pinnal on võimalik rahu sõlmida. Te olete võimeline iga poole jaoks looma sellise atmosfääri, et ta on võimeline minema kokkuleppele ja töötama harmoonias.

Tundlikkust on sellel ajal vaja distsiplineerida. Võimalik, et olete tujukas või liiga haavatav. Teil võib jääda puudu enesekindlusest, eriti apogee alguses, kui tundlikkuse kasv ja ebakindlus annavad ennast tunda. Teil võivad olla hirmud ja kahtlused. Kõik see võib viia emotsionaalsete plahvatusteni. Teil on vaja julgust ja tahet, et saavutada toetust.

Tundlikkus teeb teid väga vastuvõtlikuks ilule ja harmooniale.

Teil on kõrgendatud huvi muusika ja kunsti vastu tervikuna. Te võite avastada, et teil on musikaalseid võimeid. Võite õppida mängima mõnel instrumendil.

Inimest, kes on selles apogees ja demonstreerib oma tundlikkust, arusaamist ning läbinägelikkust, hinnatakse ümbritsejate poolt. Te isegi ei või aimata kui kõrgelt teid hinnatakse. Teil võib pigem olla arvamus, et teid ei hinnata ja ei tunnustata.

Vahel tundute segaduses olevana ja tagasihoidlikuna, eriti kui see on teie esimene apogee, kuid sisemiselt olete uhke, mida oleks vaja kontrollida.

Võimalik, et soovite taanduda elu segadustest ja töösituatsioonidest. Te võite püüda näha fakte teises valguses, selle asemel, et luua harmooniat. Kui teil on selline kalduvus, olge ettevaatlik.

Teil on terav silm väikeste detailide suhtes. Kõigis elu aspektides teie maitsemeel paraneb. Arendades seda omadust võite teha oma välimust kaunimaks, muutute veetlevamaks ja graatsilisemaks.

Maailm sõltub väga suuresti nendes, kes on võimelised looma harmooniat ja tasakaalu.
 
Su kolmanda apogee number on 2
Sinu kolmas apogee algab 39. eluaastal ja kestab 47. eluaastani.
 
I apogees tähendab see number isa kaotus või surm või pikk lahusolek või see, et nooruses on ema mõju domineeriv. Järgnevates apogeedes hea mõjuga, tähendab, sõpru, koostööd, häid suhteid abielus.

See apogee äratab teis tundlikkuse, intuitsiooni, võime särada. See on periood, mis nõuab rahulikku ja sisemist kindlust. Selleks et oma eesmärke saavutada on vaja rahulikku jõudu ja pehmet survet. Otsene lähenemine, oma jõu kasutamine sirgjooneliselt töötavad teie vastu. Te avastate ,et kõige sobivam teile on toetaja roll. Te võite olla nõuandja, diplomaadi ja rahusobitaja rollis. Teise inimeste tunnete ja motiivide läbinägemisvõime on nii suur, et tundub nagu te näeksite asja olemust. Ärge kasutage seda võimet selleks, et inimesi lahterdada, te peate selle ande suunama maailmas harmoonia loomisele. See võime võimaldab teil karisid vältida.

Teie ülesanne sellel perioodil on tasakaalu saavutamine erinevate polaarsuste/vastandite vahel. Te saate aru mõlemast poolest ja olete võimeline leidma kahe poole ühise osa, mille pinnal on võimalik rahu sõlmida. Te olete võimeline iga poole jaoks looma sellise atmosfääri, et ta on võimeline minema kokkuleppele ja töötama harmoonias.

Tundlikkust on sellel ajal vaja distsiplineerida. Võimalik, et olete tujukas või liiga haavatav. Teil võib jääda puudu enesekindlusest, eriti apogee alguses, kui tundlikkuse kasv ja ebakindlus annavad ennast tunda. Teil võivad olla hirmud ja kahtlused. Kõik see võib viia emotsionaalsete plahvatusteni. Teil on vaja julgust ja tahet, et saavutada toetust.

Tundlikkus teeb teid väga vastuvõtlikuks ilule ja harmooniale.

Teil on kõrgendatud huvi muusika ja kunsti vastu tervikuna. Te võite avastada, et teil on musikaalseid võimeid. Võite õppida mängima mõnel instrumendil.

Inimest, kes on selles apogees ja demonstreerib oma tundlikkust, arusaamist ning läbinägelikkust, hinnatakse ümbritsejate poolt. Te isegi ei või aimata kui kõrgelt teid hinnatakse. Teil võib pigem olla arvamus, et teid ei hinnata ja ei tunnustata.

Vahel tundute segaduses olevana ja tagasihoidlikuna, eriti kui see on teie esimene apogee, kuid sisemiselt olete uhke, mida oleks vaja kontrollida.

Võimalik, et soovite taanduda elu segadustest ja töösituatsioonidest. Te võite püüda näha fakte teises valguses, selle asemel, et luua harmooniat. Kui teil on selline kalduvus, olge ettevaatlik.

Teil on terav silm väikeste detailide suhtes. Kõigis elu aspektides teie maitsemeel paraneb. Arendades seda omadust võite teha oma välimust kaunimaks, muutute veetlevamaks ja graatsilisemaks.

Maailm sõltub väga suuresti nendes, kes on võimelised looma harmooniat ja tasakaalu.
 
Su neljanda apogee number on 3
Sinu neljas apogee algab 48. eluaastal ja kestab elu lõpuni.
 
Ideaalne number igas apogees. Võimaldab edu töös, loomingus, sõpruses ja armastuses.

See on loov periood. Eneseväljendus on suurenenud. Loomingulised ja näitlemisanded on oma arengu tipus. Te võite teha kõik, mis võimalik, oma annete täiustamiseks. Paljud on 3 apogee jooksul hõivatud teatrist, kirjandusest, laulmisest, tantsimisest. Teie võimalused saavutada edu suurenevad. Pingeline töö igas valdkonnas, mis on seotud kunstiga, toob teile õnne ja edu.

See on väga ühiskondlik ja emotsionaalne aeg. Teile tekib sõpru ja austajaid, keda veetleb teie sarm ja suhtlemisoskus.

Omate võimet elustada ja inspireerida inimesi. Tänu teie energiale inimesed tahavad teiega koos ja teie heaks töötada. See on õnnelik periood. Te ületate raskusi palju väiksemate jõukuludega, kui varem.

See võib soodustada isiklikke nõrkusi ja tulemuste puudumist. Elu on muutunud kergemaks ja te olete kaotanud tähelepanu. Teil on vajalik kontsentratsioon ja distsipliin. Selle apogee jooksul pingeline töö mõjutab teie edu ja teie ülesanne on maksimaalselt kasutada oma võimalusi. Olge ettevaatlik oma impulsiivsusega käitumises. Sellel perioodil te peate teadma oma piire. Jälgige raha, viige oma kulutused normi. Vältige korrastust mõtete ja tegudes. Muidu võite pärast kahetseda või lihtsalt lasete oma võimalused käest.

Lapsed, kes on sündinud sellel perioodil, peavad olema distsiplineeritud, neid on kerge rikkuda. Kunstiga tegelemine varasest east inspireerib last, tema anne tuleks arendada välja maksimaalselt.
 
Su esimene väikse väljakutse number on 1
Esimene väike väljakutse mõjub erti elu esimese poole jooksul, kui mõningal määral elu lõpuni.
 
Kas soov oma tahet teistele peale suruda või vastupidi – tahtejõu puudus. Elunditest on ohustatud süda, pea, silmad, kõrvad, nina ja nahatundlikkus.
 
Su teise väikse väljakutse number on 3
Teine väike väljakutse mõjub elu teisel poolel.
 
Ära ole nii endassetõmbunud. Elunditest on ohustatud maks ja kurk.
 
Su peamise väljakutse number on 2
Peamine väljakutse mõjub kogu elu.
 
Tuleks õppida teistega koos töötama ja vastupidi  -  mitte lootma teistele. Elunditest on ohustatud närvid, magu ja neerud.
 
Su täiend väljakutse number on 2
Täiend väljakutse mõjub kogu elu vältel.
 
Tuleks õppida teistega koos töötama ja vastupidi  -  mitte lootma teistele. Elunditest on ohustatud närvid, magu ja neerud.